آمادگی همکاری صندوق صنایع دریایی با گروه صنایع شهید توحیدی برای ارتقا، بهینه سازی و بازسازی قایقهای صیادی کشور

در بازدید مدیر عامل صندوق صنایع دریایی از گروه صنایع شهید توحیدی عنوان شد: آمادگی همکاری صندوق صنایع

در بازدید مدیر عامل صندوق صنایع دریایی از گروه صنایع شهید توحیدی عنوان شد:

آمادگی همکاری صندوق صنایع دریایی با گروه صنایع شهید توحیدی برای ارتقا، بهینه سازی و  بازسازی قایقهای صیادی کشور

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی، روز گذشته مهندس رضوانی بهمراه معاونین صندوق از امکانات کارخانجات گروه صنایع شهید توحیدی بازدید بعمل آوردند.

گروه صنایع شهید توحیدی یکی از مجموعه کارخانجات وابسته به سازمان صنایع دریایی در زمینه طراحی و ساخت انواع شناورهای آلومینیومی و کامپوزیتی در اسلامشهر می‏باشد که سابقه و توانایی بالایی در ساخت انواع شناور دارد.

مهندس رضوانی پس از بازدید کارخانجات این گروه، طی نشستی که با مهندس سلیمانی رئیس گروه این مجتمع  داشت عنوان نمود: وجود چنین پتانسیلی در کشور جای مباهات دارد و می توان با همکاری صندوق و این گروه قدمهای موثری در ارتقای سطح کیفی و کمی شناورهای سبک در کشور برداشت.

رضوانی همچنین افزود: یکی از ضرورتهای فعلی کشور بهینه سازی و بازسازی قایقهای صیادی کشور با استانداردهای به روز می باشد که امکان پیاده سازی آن در گروه شهید توحیدی مشاهده می گردد و صندوق صنایع دریایی آمادگی کامل جهت اجرایی نمودن این طرح را دارد.

رئیس گروه صنایع دریایی شهید توحیدی ضمن استقبال از همکاری با صندوق توسعه صنایع دریایی گفت: گروه صنایع شهید توحیدی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر «جهش تولید»، از این طرح استقبال نموده و آمادگی کامل جهت بهسازی، ارتقاء و نوسازی قایقهای صیادی، تفریحی و مسافربری کشور را دارا می باشد.

رضوانی همچنین افزود: صندوق توسعه صنایع دریایی به آن دسته از صیادانی که مایل به بازسازی قایقهای خویش هستند تسهیلات قرض‏الحسنه با کارمزد بسیار پایین پرداخت خواهد نمود.

 

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.