بازدید مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی از کارگاههای فعال شهرستان چابهار

بازدید مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی از کارگاههای فعال شهرستان چابهار به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه

بازدید مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی از کارگاههای فعال شهرستان چابهار
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی، روز شنبه چهاردهم دی ماه ۱۳۹۸ مهندس رضوانی، طی سفر به شهرستان چابهار از نزدیک اقدام به بازدید از کارگاههای دریایی این شهرستان نمود و با مشکلات آنها آشنا شد.


مهندس رضوانی با هدف آشنایی بیشتر با فعالان حوزه دریا و شنیدن مشکلاتشان شخصا به شهرستان چابهار مراجعه نمود و از نزدیک با پتانسیل ها و فرصت های موجود دریایی استان سیستان آشنا شد و پای صحبتهای فعالان این حوزه نشست.
در این بازدید مدیر عامل صندوق از کارگاه تعمیرات تخصصی موتور لنج و قایق عباسی که با دریافت تسهیلات این صندوق راه اندازی شده بود و همچنین از چند کارگاه قایق سازی دیگر که مورد حمایت صندوق قرار گرفته‏اند بازدید نمودند.
یکی از اتفاقات مهم این سفر بازدید از کارگاه میل لنگ تراشی بود که بدلیل مشکلات مالی در حیاط منزل اقدام به فعالیت می نمود که مقرر شد با تسهیلات کم بهره صندوق نسبت به افتتاح و راه اندازی کارگاه میل لنگ تراشی برای ایشان اقدام شود.
لازم به یادآوری است در سال جاری ۱۹ طرح از شهرستان چابهار به صندوق ارسال شده است که پس از بررسی های فنی و مالی، ارائه تسهیلات کم بهره به ۱۴ طرح تصویب گردیده است.

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.