برگزاری دوره «آموزش ملوان کشتی های زیر ۵۰۰ تن» در شهرستان جاسک

برگزاری دوره «آموزش ملوان کشتی های زیر ۵۰۰ تن» در شهرستان جاسک به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه

برگزاری دوره «آموزش ملوان کشتی های زیر ۵۰۰ تن» در شهرستان جاسک

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی بر اساس تفاهم نامه مشترک صندوق توسعه صنایع دریایی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به منظور توسعه و ارتقاء مهارتهای مورد نیاز صنایع دریایی دوره تئوری و عملی به مدت ۳۰ روز در شهرستان جاسک از هفته گذشته شروع شده است.

مهندس رضوانی مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی طی مصاحبه ای با اشاره به نیاز آموزش شاغلین و علاقه مندان دوره های دریایی در جهت پیشبرد صنایع دریایی کشور اظهار داشت: با توجه به رسالت صندوق توسعه صنایع دریایی در حمایت از صنایع دریایی و هرآنچه که متضمن رشد کیفی و کمی آن می گردد، در اواخر سال گذشته نسبت به انعقاد تفاهم نامه ای با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت آموزش هدفمند و مرتبط با صنایع دریایی اقدام گردید.

وی تاکید کرد: آموزش مهارت های مرتبط با صنایع دریایی علاوه بر ارتقای سطح علمی شاغلین در این صنایع که باعث کارآمدی بهتر و مفیدتر آنها خواهد شد، باعث روی آوردن جوانان بومی علاقه مند به این صنایع و اشتغالزایی آنها در صنایع دریایی کشور خواهد گردید.

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی تاکید کرد: هم افزایی میان صندوق توسعه صنایع دریایی و سازمان آموزش فنی حرفه ای می تواند نتایج پرباری برای پیشرفت صنایع دریایی کشور داشته باشد و امیدواریم در سایه این تلاش ها، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این صنایع در میهن اسلامی باشیم.

لازم به ذکر است در همین راستا دوره «تعمیرکار موتورهای دیزلی دریایی» در استان بوشهر و دوره سی روزه تئوری و عملی«راه اندازی موتورهای الکتریکی AC با کنتاکتورها» در بندر انزلی برگزار گردیده است و در حال حاضر نیز دوره سی روزه تئوری و عملی «آموزش ملوان کشتی های زیر ۵۰۰ تن» در شهرستان جاسک استان هرمزگان در حال برگزاری می باشد.

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.