تاکید مجدد وزیر صمت بر اهمیت مشارکت پررنگ تر سازمان ها و شرکت های تابعه در پویش مواسات و همدلی مومنانه 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید مجدد بر لزوم مشارکت پررنگ تر معاونین، سازمان ها و شرکت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید مجدد بر لزوم مشارکت پررنگ تر معاونین، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه در پویش خداپسندانه مواسات و همدلی مومنانه گفت: این اقدام در راستای همت والا و تلاش های مجاهدانه همه فعالان بخش تولید کشور در تامین مناسب اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم برای مقابله با کرونا است و باید به عنوان یک وظیفه انسانی و اخلاقی مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش شاتا، رضا رحمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت ولات امام زمان (عج) در خصوص بروز مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به علت تبعات ناشی از کرونا، از سازمانها و شرکتهای تابعه این وزارتخانه درخواست کرد تا رزمایش ملی همدلی، مواسات و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در ماه مبارک رمضان مشارکت کنند.
در متن پیام رحمانی آمده است: همانگونه که با شیوع کرونا در سطح کشور، بسیاری از شرکت‌ها و واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف کشور در تولید و تامین کالاهای بهداشتی مورد نیاز مردم و کادر درمانی فعال در مراکز بهداشتی کشور همکاری نموده اند و ضرورت دارد در ادامه این اقدامات ارزشمند، همه عزیزان در رزمایش گسترده مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان حضور فعالانه تری داشته باشند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، این اقدامات برای اثبات ارادت به امام زمان علیه السلام و جلوه هایی از جامعه مهدوی همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است.

رحمانی گفت: البته این پویش یک رزمایش عمومی در ماه مبارک رمضان است و افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند می توانند فعالیت‌های وسیعی را به منظور کمک به نیازمندان آغاز کنند؛ به خصوص که این ماه، ماه انفاق و ایثار است.

 

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.