تصویب یک میلیارد و نهصد میلیون ریال تسهیلات به فعالان صنعت گردشگری دریایی در استان گیلان

در اولین بازدید از پروژه های کسب و کارهای خرد دریایی در بندر انزلی رقم خورد: تصویب یک

در اولین بازدید از پروژه های کسب و کارهای خرد دریایی در بندر انزلی رقم خورد: تصویب یک میلیارد و نهصد میلیون ریال تسهیلات به فعالان گردشگری دریایی در استان گیلان

در راستای اجرای پروژه مشترک ساماندهی کسب و کارهای خرد در حوزه دریایی با رویکرد اقتصاد محلی که به همت صندوق توسعه صنایع دریایی و صندوق کارآفرینی امید در اواخر سال گذشته کلید خورده، اولین بازدید از پروژه های گردشگری دریایی در بندر انزلی انجام گرفت.

در این بازدید که در روزهای پایانی ماه رمضان انجام شد نسبت به بررسی شرایط پروژه های اعلام شده اقدام و مبلغ یک میلیارد و نهصد میلیون ریال تسهیلات این پروژه ها به تصویب نهایی رسید.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی، مدیر پروژه این اقدام مشترک ضمن اعلام خبر فوق افزود: با تمام توان پروژه های دریایی خرد در حوزه دریا را رصد کرده و با انتخاب پروژه های کارآمد نسبت به حمایت از آنها اقدامات بایسته را بکار خواهیم گرفت تا نقش خود در پیشبرد راه اندازی صنایع دریایی کشور را ایفا کنیم.

دکتر محمد قاسم آیت همچنین گفت: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی- تولید اشتغال، حمایت از کسب و کارهای خرد دریایی با توجه به جنبه اشتغال زایی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده، لذا تلاشهای مضاعف برای حمایت از اینگونه کسب و کارها را سرلوحه این پروژه قرار داده ایم.

بندر انزلی یکی از بزرگترین مراکز صیادی و گردشگری شمال کشور بوده و صنایع دریایی در این منطقه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.