مجمع عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی برگزار شد

مجمع عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی برگزار شد   جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق توسعه صنایع دریایی

مجمع عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی برگزار شد

 

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق توسعه صنایع دریایی برای بررسی عملکرد صندوق در سال ۹۷ به ریاست یونس الستی معاون وزیر صمت برگزار شد.

مهندس رضوانی مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کلی صندوق در سال ۹۷، اعلام کرد: از سال ۱۳۹۳ تا پایان سال گذشته بالغ بر ۲۸۰۰ میلیارد ریال درخواست تسهیلات در صندوق به تصویب رسیده و به بانک های عامل معرفی شده اند و سهم سال ۱۳۹۷ مبلغ ۱۱۷۰ میلیارد ریال بوده که پس از تصویب در نوبت پرداخت قرار گرفته اند که این مبلغ معادل کل سرمایه صندوق می باشد.

وی در ادامه جلسه آخرین وضعیت منابع مالی، بررسی الگوهای توسعه صنعت کشتی سازی، برنامه های آتی صندوق، پیش بینی ایجاد صندوق مشترک با سرمایه گذار خارجی و همچنین درخواستهای صندوق از اعضای مجمع عمومی اشاره و تصریح کرد: صنایع دریایی کشور از ظرفیت های توسعه ای بسیار خوبی برخوردار است که امیدواریم با ایجاد زمینه های لازم به ویژه در حوزه تامین منابع، بتوانیم اهداف طراحی شده در اسناد بالادستی را در این حوزه محقق سازیم.

گفتنی است؛ الستی،رئیس مجمع عمومی صندوق نیز در پایان جلسه با تاکید بر ضرورت تحقق برنامه های توسعه ای فعالیت های صندوق توسعه صنایع دریایی، ابراز امیدواری کرد با تامین منابع مالی صندوق اهداف طراحی شده در برنامه ششم توسعه در شرایطی حداکثری محقق شود.

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.