پیام تبریک مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مهندس رضوانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی در پیامی سی و نهمین سالگرد پیروزی

مهندس رضوانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی در پیامی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را تبریک گفت و همگان را به حضور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن ماه دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر. ولیال عشر. والشفع والوتر. والیل اذایسر

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مطلع فجر اسلام حقیقی و سرآغاز استقرار انقلابی الهی که با تاُسی از حماسه عظیم حسینی، رهبری امام خمینی (ره) و پشتوانه خون پاک شهدا، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داده و علیرغم هجمه‏های سنگین و مداوم، دشمنان اسلام و این مرز و بوم، همچنان در سایه هدایت عالمانه رهبر فرزانه خود، امام خامنه‏ای(مدظله العالی) از میراث گرانقدر خود پاسداری می کند.

اکنون در آستانه سی و نهمین سالروز به ثمر نشستن انقلابی هستیم که ضمن در هم نوردیدن مرزهای جغرافیایی  به مرکز فرماندهی قلوب میلیونها مسلمانی تبدیل شده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیباترین نشانه از اسلام راستین به نمایش گذاشته است. امید است سایر ملل محروم و در بند نیز بتوانند با الهام گیری از این انقلاب اصیل اسلامی و قوانین حیاتبخش اسلام خود را از سلطه شرق و غرب و مزدورانشان نجات بخشند.

بر همه ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب و اقدامات و تلاش های ارزشمند دولت تدبیر و امید، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.

 

عبدالمجید رضوانی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

صندوق توسعه صنایع دریایی

 

ثبت دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.